Metin2Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Témanyitás  DaddyX Pént. Feb. 01, 2013 10:44 pm

Sziasztok

Lenne par hiba amit szeretnek jelezni a teamnak, es mivel eleg hosszu igy itt szeretnem kozolni, illetve par otlet, hogy hogyan lehetne ezeken segiteni.

Elsosorban ami a legnagyobb gond lett az utobbi par hetben az a farmolasi lehetoseg. Par napja, talan ugy egy hete a ket farm map egyesitve lett. Ettol kezdve a farmolas is nehezebb lett, mivel ugyan annyi kore tobb ember van. Ezzel meg tulajdonkeppen nem is volt gond, ugy ahogy el lehetett farmolgatni, viszont a hajnalban bevezetet life metinekkel tenyleg kaosz lett a farmolas. Ki lett veve a rengeteg meteor amibol azert cseppent valami kis hasznalhato cucc, ezek helyere lettek beteve az uj life metinek, amik sokkal kisebb szammal vannak. Ez meg hagyjan, de nem is droppolnak olyan jol. Mindenki valami nagy durranasra vart ezektol a kovektol, ami sajnos elmaradt. Nagyon csalodottak vagyunk. A farmolas meg nehezebb lett, mert a jatekosok biznak benne, hogy valami ertekes cucc is pottyan a kovekbol, emikbol persze nagyon keves van. 40% targyi droppal es tolvaj kesztyuvel pottyant par ladi, 1 life kristaly es hasznalhatatlan cuccok, legalabb 25 kobol. Elkezdodtek a harcok a kovekert, a kekek folyamatosan olik a tobbieket, akik farmolni szeretnenek. Szegeny Minervat tobbszor is be kellett hivni, hogy tegyen rendet. Egyszoval folynak a harcok a kovekert.
Masreszt -ami most nincs ervenyben- le lett kroaltozva a farm mapra valo bejutas, 150-tol 180-ig, ha jol tudom. Ezt is meg lehetett volna ugy csinalni, hogy megmarad a ket farm map es egyikre 150-tol 199-ig lehetne menni, mig a masikra 200-tol 250-ig. Sokkal kenyelmesebb lenne mindenkinek a farmolas. Nem lennnek annyira zsufoltak a mapok, mert nem farm karival farmolnanak a nagyok, hanem tudnanak a sajat karakterukkel. Tehat mind a ket mapon kenyelmesen es nyugodtan lehetne farmolni.
Igazabol szerintem tul nagy gondot nem okozna ennek a megvalositasa. Vagy esetleg tobb life metin elhelyezese.

Masik nagy problema az eveneteken valo oles. Engem konkretan nem igazan erint, mert beken hagynak, meg futok, de ott vannak a kisebbek, akiket folyamatosan leolnek akar 1-1 atv. gombert. Felhaborito es egyben szomoru, hogy vannak akik az egesz eventet probaljak kisajatitani, ezzel akadalyozzak a kisebb szintu karakterek fejlodeset. Mivel feltudnak venni a gomboket, el tudnak adni, tudnanak ujabb cuccokat venni, fejleszteni magukat. Lehetne egy olyan map, ahol nem tudjuk, tudjak egymast olni a jatekosok. Siman meg lehetne csinalni ezt is, hogy ne oljek egymast akar orkfoldon is. Bar igazabol ugy is meg lehetne oldani, hogy minden birinek kulon lenne es mas mas szigeteken, ahova ha mas birodalombol bemennek ledobni oket, de ez megint csak a teamot terhelne es nem tudnanak ugy figyelni az eventre, raadasul kevesebben is lennenk, nem lenne olyan izgalmas...

Kommunikacio a szerverrel...
Az oldalnak sokan irnak kulonbozo problemaval kapcsolatban - tehat a facebookos oldalnak- es vannak akik 1 honapja is irtak, valaszt nem kapva. Sokat kommentelgettem, s paran bejeloltek majd ramirtak, hogy tudnek-e nekik segiteni kulonbozo problemakban. Persze szivesen segitettem, mert miert ne.. de nem az en feladartom lenne, fokepp ha olyan problemaval kapcsolatban keresnek, amiben en sem tudok segiteni. A jatekban is sok olyan problema van amivel kapcsolatban csak Rock tudna segiteni, de lehetetlen vele felvenni a kapcsolatot. Nagyon sokszor kerultem olyan helyzetben, hogy a team hozza kuldott, mert o az illetekes, o tud segiteni, de azota semmi valasz.
Mikor bizonyos dolgokkal problemaim akadtak, akkor is en lettem lecseszve, hogy en vagyok a bena, holott egy cserevel meg lehetett volna oldani a dolgot. Jo a szerver, jol el lehet szorakozni.. DE meg jobb lehetne, ha Rock is jobban oda figyelne a jatekosokra, es hallgatna rajuk, mivel mi jatszunk minden nap tobb orakat, illetve a teamot is jobban meghallgatna mivel ok meg koztunk vannak, tobb mindent latnak es hallnak. Az oldalon meg nem artana valaszolgani, sokkal jobb fenyt vetne a szeverre, amibol szinten csak hasznot tudna huzni.


Birodalmak kozti kereskedelem.
Csinaltam facebookra egy metin 2 life adok - veszek csoportot, hogy megkonnyitsem a birodalmak kozotti kereskedelmet, mert valami iszonyatosan nehez kereskedni. A teamot direkt megkerdeztem, emlitettme nekik, nehogy baj legyen belole. Ok helyeseltek a dolgot, mert ok is latjak, tudjak, hogy milyen rossz a kereskedes. Megcsinaltam a csoportot, mert aldasukat adtak ra. Errefel.. az oldalon belinkeltem, hogy tudjanak rola, csatlakozzanak stb... persze, hogy ki lettem egybol tiltva. MI ROSZ VAN EBBEN? Rock.. sokkal konyebb lenne mindenkinek, belathatnad. Fokepp hogy a team is latja, tapasztalja, hogy mennyire nehez.
Direkt irtam egy rovid kis szabalyzatot, hogy mas szervereket veletlenul se hirdessenek, es ne problakozzanak karakter kereskedelemmel, illetve mas szerverekkel valo cserelgetessel, eladassal, stb...
Ketto profilom is tiltva lett. Jo oke...

Semmilyen informaciot nem kapunk bannal kapcsolatban, arra hivatkozva, hogy sokan a jatekszabalyokat sem olvassak el. Lehet, hogy azt nem olvassak el, de ha par sorban a mail cimukre kapnanak informaciot, talan nem piszkalnak hetekig a teamot bann informacioval kapcsolatban. Nem kel lregenyekben valaszolni, eleg par sor es a problema megoldva.

Hat jelenleg ennyi lenne, tobb nem jut eszembe es nincs is kedvem leirkalni.

Johet az, hogyha nem tetszik a szerver akkor lehet mashova huzni...
Nem arrol van szo, tetszik a szerver, nagyon is, koltottem is ra rengeteget... de sokkal jobb lehetne, sokkal jobb lehetne az az ido amit a jatekban eltoltunk.

Bizom benne, hogy nem lesz torolve a topic es valamennyire Rock is vegig gondolja a dolgokat.
Tudom, hogy sok gond volt a szerverrel a gond mostansag, de ha legalabb ezek javitva lennenek, akkor mar elvezhetobb lenen a jatek, nagyobb kedvel jatszana mindenki, talan tobbet is koltene ra, tobb haverjanak mutatna meg, tobb kep, tobb video keszulne ami meg tobb emberhez eljutna. Es ugye nektek is az a cel, hogy nepszerubb legyen a szerver, tobbet lehessne profitalni. Smile Mi tudunk ebben segiteni, csereben egy elvezhetobb szervert szeretnenk. Smile) Kis dolgokkal sokkal jobb lehet. Smile)

Udv,
xXDaddyXx

Remelem nem leszek bannal boldogitva a topic miatt, ha mar fel mertem vallalni a jatekos nevemet, illetve gondolom az IP-nek akar utanna is tudtok nezni.

Mindenkitol elnezest, ha valamit elirtam, nem fogom atnezni, igyekeztem mindent leirni es a leheto legrovidebb ido alatt, mert munka van... farmolni kell, meg ha nem is megy.

Jo jatekot mindenkinek, a teamnak kitartas, Rock benned meg bizunk.
Nem csak en latom igy a dolgokat, sok jatekos tarsam van aki igy velekedik a dolgokrol.


DaddyX
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Bann

Témanyitás  Daddyy Szomb. Feb. 02, 2013 12:03 am

Illetve a bannal kapcsolatban altalaban kepek, videok keszulnek. Hogyha valaki nagyon kivancsi meghazudtolja a teamot, stb.. akkor szepen el lehetne neki kuldeni a kepet, vagy videot amivel bizonyitani lehet. Csak hogy lealljon es elgondolkodjon. Smile
Igaz ezzel is melo van, de ha ad egy felhasznalo nevet, vagy valami, akkor meg lehet neki mutatni, hogy tessek fiam itt van. Smile

Daddyy
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Re: Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Témanyitás  xXDaddyX Szomb. Feb. 02, 2013 5:05 am

Map1-re valo teleportalas...
Nagyon sokszor van az, hogy mikor map1-re teleportalunk sokaig kell varni mire betolt, illetve ha beis tolt az iszonyatosan nagy lag miatt akar par percig is tetlenul allunk ott, mert mozdulni nem lehet a floodolasok miatt. Illetve, hogy a korben altalaban sokan vannak.
Nem lehetne azt megoldani, hogy ne pont a kor kozepere dobjon be, hanem oldalt a kis korhoz? Ahova pl OX-rol szokott kidobni?

xXDaddyX
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Re: Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Témanyitás  Monette Szomb. Feb. 02, 2013 8:38 pm

Azért mert felvetettél néhány észrevételt,nem bannolunk.Sok esetben tőlem is megkapják a választ a bannolásuk indokát,nagyon sokan nem fogadják és akkor jön mert az a húgom volt a gépnél,meg a szomszéd srác volt stb..Tehát ha meg is kapják fordítanak rajta még 180 fokot.Próbálunk valami megoldást találni farm mappra,hogy mit még nem tudom.Az eventet sajnos csak ott tudjuk tartani,hiába írom ki,hogy aki öli a másikat kitiltásra kerül.Az sem lenne rá megoldás ha x szintöl y szintig lenne 1-1 event mert a nagyok ugyan úgy jönnének a kicsiket őlni.A mobb eventet tudtuk korrigálni,hogy jobban tudjátok élvezni,de össze dugjuk a fejünket és lehet a másik eventre is ki találunk 1 hasonlót.Sajnos a többi kérdésedre,észrevételedre nem tudom én sem a választ.De továbbítom.

Monette

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Map1-en valo floodolas

Témanyitás  Daddi Szomb. Feb. 02, 2013 9:59 pm

Sokszor megy a vita, hogy megy a floodolas map-en es nem lehet normalisan kovetni az esemenyeket, ha map1-re portolunk lassan tolt be a port, stb stb..
Meg lehetne csinalni, hogy az ilyen fo mapokon, vagy akar minden mapon normalnal is 5-10 masodpercet varni kelljen, amig ujra kuldhet 1-1 uzenetet. Ugyan ugy, mint mikor hivasba irunk. Ez is megoldana a laggolos temat fo mappokon. Es ugy gondolom kivitelezheto lenne. Smile

Daddi
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Farm map

Témanyitás  Dadi Szomb. Feb. 02, 2013 10:04 pm

Igazabol a HW mapot is egyre tobben kezdtek el hasznalni, lattam mert mindig ott farmoltam en is es par ismeros, ismeretlen ember is. Az utobbi idokben egyre tobben kezdtek el oda jarni. Szerintem a problemara a megoldas az lett volna, ami most... lecserelni a hordokat ugyan olyan kovekre amik metinko mapon voltak. Vagy azokra amik most vannak.. Smile Mert sokan csak a hordokat nem mertek utni, ugy gondoltam hogy rosszul droppolnak. De en is egyre tobb embert kezdtem el meggyozni, hogy jol droppolnak viszonylag, es elkezdtek oda jarni. Smile

150 az optimalis szint a farmolashoz?
Nagyobb szintu farm mapont meg lehetne csinalni, hogy erosebb kovek vannak, vagy valami hasonlot, viszont ugy droppoljanak mint most a metinkoves mapon. Smile

Dadi
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Dadddyy meg mindig..

Témanyitás  Ban Szomb. Feb. 02, 2013 10:07 pm

Monette, ha ti bannoltok jatekosokat, akkor tudtok informaciot adni. Viszont szerintem te is tudod az en helyzetemet, es engem ugye Rock bannolt... arrol viszont semmilyen infot nem adott, mondjuk az okat tudom es mostmar azt is hogy csak vegleges ban van... viszont tinektek semmifele tajekoztatast nem ad igy ti nem tudtatok semmit mondani. Rocknak meg hiaba irtam feszen, el sem olvasta.. Es tenyleg mostis akik olvastak a topicot azok kozul sokan kerestek fel a jatekban,hogy szia hallottam hozzad lehet fordulni segitsegert.... az tulzas, hogy lehet, de tudok segiteni, es igyekszem is amiben tudok. Wink Tehat egyebb problemakkal kapcsolatban is keresik, amiben ti nem tudok segiteni, es mikor ezt Rocknak mondtam ebbol az jott, hogy hozza senki ne kuldjon senkit... vegulis, ha csak o tud segiteni, akkor mit csinalnatok?

Ban
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Re: Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Témanyitás  Killer66 Kedd Jún. 25, 2013 10:56 pm

Sziasztok!
Nekem a gondom hogy:letöltöttem a Metin2Life-ot, eddig majdnem minden tökéletesen megy.
A hiba az hogy nem látom se a fákat,se a házakat...stb.(csak az árnyékot látom) ez így nekem nem jó mert idegesít hogy nem látom és neki megyek, meg nem tudok megmozdulni.
Már ujra letöltöttem, felpatcheltem és semmi változás...Ez Mért Van?
Visszajelzést VÁrom Az Adminoktól,Szupporttól,Moderátoroktól...
Nagyon Megkösözönném Ha Tudnátok Segíteni Nekem!

Killer66
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Kerdes

Témanyitás  lacicska077 Kedd Szept. 09, 2014 4:14 am

Sziasztok,volna egy kerdesem. Letoltottem a jatekot,viszont ha el kakarom inditani,akkor nem indul el,es azt irja ki hogy nem talal valami bin fajlt,tudnatok nekem ebben segiten? elore is koszonom.

lacicska077
Vendég


Vissza az elejére Go down

Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban Empty Re: Eszrevetelek ''hibakkal'' kapcsolatban

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.