Metin2Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékosok bemutatkozása.

2 posters

Go down

Játékosok bemutatkozása. Empty Játékosok bemutatkozása.

Témanyitás  Monette Szomb. Jan. 26, 2013 8:06 pm

Ezt a témát azért nyitottam meg,hogy kicsit jobban meg tudjátok ismerni egymást.Írjatok magatokról,hobbi,játék tapasztalat,kor,nem,lakhely természetesen ki,hogy érzi mennyire merész Smile /Más szervert nevet ne írjatok bele/ .A moderálást itt is elvárom,illetve a nem megfelelő bemutatkozást törlöm.


A hozzászólást [SGM]Monette összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 26, 2013 8:09 pm-kor.

Monette

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Játékosok bemutatkozása. Empty :)

Témanyitás  daddy999 Vas. Jan. 27, 2013 12:08 am

Sziasztok Smile

Pásztor Dávid vagyok, 17 éves és Nyíradonyban élek. Magával a Metin2-vel körülbelül 6-7 éve játszom - én is voltam kipisti – szerverről szerverre jártam, az alapon kb 3 évet húztam le. Csak hogy kicsit vicces is legyek, mikor elkezdtem a játékot, nem tudtam mit kell csinálni és a kardomat szépen eldobtam, majd jó pár szintet úgy fejlődtem, hogy boxoltam a mobokkal. 
Erre a szerverre körülbelül 3 hete találtam rá. Egy hét játék után egy kis vicc miatt Rock papa bannolta a karimat, amit próbáltunk kimagyarázni az érintett féllel, hogy csak félre értés volt, de az üzenetek azóta sem lettek megnézve. Very Happy Igen, hátha olvassa és ezen változtat, mert vannak akiknek pl. a telepítéssel akad gondja és látnak az oldalon komizgatni, stb. s tőlem kérnek segítséget. Szóval új accot kellett csinálnom, igazából nem akartam csak aki bannoltatot az fűzögetett és segített az új kariban. Hétfőn lesz két hetes a karim, büszke vagyok rá és magamra is, mert kb. 4 nap alatt felvittem 220as szintre, bár volt hogy hajnal 3kor már fejlődtem keményen. Jelenleg 245-ös vagyok és leszek is még egy jó darabig. Smile Neki ültem farmolni, fejleszteni a karakteremet. Smile
Rólam - ha esetleg érdekel valakit - annyit kell tudni, hogy amint említettem 17 éves vagyok, vendéglátás szakon tanulok. Reményeim szerint, ha isten is úgy akarja, jövőre leérettségizek és utána leteszek egy szakács szakmát. Szeretnék kimenni rokonokhoz Marbellára szállodába dolgozni. Még nem biztos, hogy ebből a szakmából akarok bizonyítványt. Lehet, hogy érettségi után egyetemre megyek, kommunikáció és médiatudományi szakra. Lassan 2 éve egy ifjúsági tagozat elnöke vagyok, ebből adódik, hogy sokszor kell újságot írnom, cikket írnom illetve különböző rendezvényeken felszólalni, beszédet tartanom. Tehát van ilyesmikben tapasztalatom és talán ezzel is kezdhetnék valamit. Very Happy Tanulmányi téren nincsenek gondok, szoktam járni különböző versenyekre is.

Elég érdekes egyéniség tudok lenni, sokak számára nehezen kiismerhető vagyok, sokakat nehezen engedem közel magamhoz. Ennek talán meg is vannak a maga okai.
Nagyon válogatok, kevés dolgot eszek és iszok meg, öltözködnöm is elég nehéz, mert kb. 165 cm vagyok és nehéz rám olyan ruhát kapni, amit fel is veszek, és szívesen hordok.
Szabadidőmben nagyon sokat vagyok fent a játékban, még akkor is, ha van tanulnivalóm.. farmoli akkor is lehet. Smile
Ha már ismét a tanulásnál járok. Előrehozott érettségit teszek emelt szinten biológiából, földrajzból és szakmai tantárgyakból (vendéglátás és turizmus, szálloda ismeretek és marketingből).
Augusztusban kell ezekből különbözeti vizsgát tennem a 12.-es tananyagból, erre is van jó pár tétel és az érettségire is, ami majd szeptemberben lesz, hogy legyen időm rendesen felkészülni.

Nagyon szeretem az állatokat, van is itthon többek között 2 papagáj (itt bent a szobámban.. néha ott tartok, hogy levest csinálok belülük), tengerimalac, cicák és 2 dalmata kiskutya. Tesómnak vannak még halai, pár degu, de hát az már az ő felelőssége.
Kedvenc állataim a delfin (okos kis állatok), jegesmedve, pingvin, papagaj. Smile

Hát ennyit rólam röviden és tömören. Smile Very Happy Razz

Üdv, xXDaddyXx

daddy999

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Játékosok bemutatkozása. Empty Sziasztok

Témanyitás  Kismunyo Vas. Jan. 27, 2013 12:16 am

Sziasztok!
Borsodi vagyok. Büszkén vallom. Szokták mondani: Sorsod Borsod!! A kocsonyán, Diósgyőrön s a sörön kívül hagyjunk valamit az utókorra!!!!!! A "SZOTYIT" mi "MAKUKÁNAK" hívjuk, használjuk a "JÖSZTÖK" szót a "Jöttök" helyett. Mi tudjuk, hogy mi az a FURIK és bármennyire mondjátok, az kurvára nem SERCLI, hanem DUMÓ. Valljuk be, néha tágra nyílt szemekkel néznek, miről is beszélünk! Főleg ha találkát beszélünk meg a villanyrendőrnél, mert az sincs mindenhol...
Főállású anyaként üzemelek a minden napokban,van 3 törpém ők töltik ki a napjaim nagy részét.És hát a metin az én kikapcsolódásom...Sokan ismertek a játékban,személyes dolgot pedig kb ennyi amit megosztok Very Happy
A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod...
A barátod... vagy az ellenséged...
Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged...
A pillangók, amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp, ami az arcodon lefolyik...
Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll...

Kismunyo
Vendég


Vissza az elejére Go down

Játékosok bemutatkozása. Empty Re: Játékosok bemutatkozása.

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.