Nindzsa karakter építése!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Nindzsa karakter építése!

Témanyitás  Aleexkah on Pént. Aug. 17, 2012 10:52 pm

Sziasztok! Csak pár szóval leszeretném írni,hogy a nindzsa karaktert,hogyan lehet a legjobban építeni! Very Happy
Hát akkor kezdjük is! Very Happy Először is a nindzsa karakternek nagy szüksége van deff-re(védelem),és hát persze a tp-re(élet) mivel sajnos mobok(szörnyek) ellen elégé kevés a deff-je neki. :/ de viszont pvp-re kiváló karakter minden kaszt ellen.
Hát az optok pedig hát mobozásra Lélek2-be ajánlóm a következő optokat : -Ördög elleni erö. 40%
-Nyildeff. 20%
- Mágiadeff. 20%
- Krit esély. 20%
-Sok tp. min.12k egy cuccba.
-Imunájulás ellen.
-Gyorsabb fejlődést szeretnék és jó yang dropot akkor ajánlóm még a 20% Exp Bónusz és a 20% több menyiségü yang.
Nekem eddig ezek voltak a "tuti" a optok nindzsával. Very Happy Persze minden optbol amit lehet legtöbbet kell optolni. Very Happy És ezeket ha tudjátok préseljétek bele 1-1 cuccba!

Aleexkah
Vendég

Vissza az elejére Go down

Re: Nindzsa karakter építése!

Témanyitás  donmateo on Pént. Aug. 24, 2012 12:10 am

nah ez egy akkora hülyeség hogy elröhögtem magam...
egy Ninja kiépitése pvp-re nem tp kell... mobra se nagyon nagy szükséges ha minden cucodba meg van az az oipt ami kell a mapra..
és nem minden cucba megy 40% örög eleni erő..
Statuszban elsőnek az élet legyen felvéve 125-re utána az ügyeség..
utána jöjön a deff ami a cipőbe pl ha van türelmed 4x vagy 3x 20% os deffet tehetsz..
elsőnek kaszt elen optoljatok (6-7 opt) uttána jühet a waros szett. ehez sok yang és türelem kell..
amit leirt ez a gyerek ez akkor hülyeség ahogy van...
a TP az nem minden.. nekem csak a vértem tp-s és alig birnak megölni..
ha nincs deffed mit ér a tp-d? semmit.. egy ninja kiépitése nem könyü de nem is nehéz általába a fegyot a vértet 6-7 optját mozgás képeségre szoktam tenni ugyan is ijász ninjának a legfontosabb..
azzal lesz erősebb a skilled.. ha ezek nincsenek meg akkor semmit nem sebzel...
ha már leirsz egy témát akkor pontosan és jól ird le mert a sok kezdő képes rád halgatni és akkor ugyan olyan gyenge lesz mint te..
nem mindig jó a tp még a mobok ellen se mert ha ördög vagy nem haloti vagy félember eleni erő nincs acucod ba akkor hamar meghalsz alap tp 25 k kb.. az pont elég...
türelem kell az opthoz meg a cucokhoz .. semmi értelme a tp-nék ha deffed 0.. egy skill vagy akkor is ha csak tp-d van a d-s cucok se azért vanak hogy nem sebeznek ha nincs ott a d ninjánál pldául az hogy 20% tör deff ugyan ugy sebeznek ezek alap dolgok a metinben.. egy top1 játékosok is roszul optolnak ... jó bevalom ezen a szerveren nem lehet 20% áthatót tenni a 6-7 optba sajnos.. de amugy egy más szerveren a legjobb a deff+ átható
az ijad vagy a töröd mindig 20% krit és 20% áthatós legyen és vagy d kasztos vagy d ninja vagy war stb...
a legjobb kiépités az hogy elsőnek aaz ijadat vagy a törödet csinálod meg d ninjás ra ha megvan utáána a vérted és igy sorba az ékszerekel is...
kereskedni se a legjobb d-s cucokkal mert az összes pénzed vagy a cucod rá megy... meglátják mi van rajtad és azt fogják mondani hogy a cucodért oda adják.. (ha normális a cucod)
köszönöm a figyelmeteket remélem sokat segitetem...

donmateo

Hozzászólások száma : 24

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics